menu
logo

https://www.dir.gen.tr/lcl/418589-masala-kebab.html

Masala kebab

Kebap Restoranı

Masala kebab Adres : Körfez Mahallesi, Berk Sokak No:1 - Dolphin AVM Karşısı, 41040 İzmit/Kocaeli

Masala kebab Telefon : (0262) 324 40 70

Masala kebab Photos

Masala kebab

Masala kebab Haftalık Program

Çarşamba10:30–22:00
Perşembe10:30–22:00
Cuma10:30–22:00
Cumartesi10:30–22:00
Pazar10:30–22:00
Pazartesi10:30–22:00
Salı10:30–22:00
Masala kebab Çalışma Saatleri
Yemek Siparişi

Kocaeli İzmit Yemek Siparişi

Masala kebab ile ilgili tüm içerikler ve detaylı bilgiler için doğru yerdesiniz.
Masala kebab sayfasında en güncel Masala kebab gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne sitemize eklenen Masala kebab içerikleri yer almaktadır.

Güncel, Masala kebab fotoğrafları ve Masala kebab videolarını DIR.gen.tr Masala kebab sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Masala kebab ile ilgili içeriklerın tümü bu sayfada sıralanmıştır.
Son yayınlanan Masala kebab fotoğrafları, Masala kebab videoları, Masala kebab telefon ve adres bilgileri sayfa içeriğinde yer almaktadır.

Masala kebab haftalık çalışma saatleri "Haftalık Program" bölümünde detaylı olarak verilmiştir. Masala kebab çalışma saatleri ile ilgili detaylı bilgiye Masala kebab telefon numaralarından da erişebilirsiniz.
Sitemizde yer alan Masala kebab güncel adres bilgisine "Masala kebab Yol Tarifi" linkine tıklayarak erişebilir ve adresi kolayca haritalardan bulabilirsiniz.

Masala kebab fotoğrafları belirli periyotlarla güncellenmektedir. Güncellenmesini istediğiniz bilgiler için iletişim formunu doldurarak Masala kebab güncelleme bildirimini tarafımıza gönderebilirsiniz.

Masala kebab Rezervasyon için Masala kebab iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz. Masala kebab konsepti ve Masala kebab hizmet seçenekleri yukarıda detaylı olarak belirtilmiştir.

Masala kebab videoları, dört bir yanı dolaşan seyahat toplulukları ve Masala kebab tarafından oluşturulan içeriklerden derlenmiştir.
Masala kebab hakkında detaylı bilgiler için Masala kebab videolarını izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Masala kebab sayfasını sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp Masala kebab ile ilgili bilgilere daha çok kişinin erişmesini sağlayabilirsiniz.
Web technologies used in dir.gen.tr
Google Colud Web3 Technology Cloudflare Firebase Database Patform Microsoft IIS Server Yandex Turbo Pages Bing Search APIs IndexNow.org