menu
logo

https://www.dir.gen.tr/lcl/418603-aslar-kebap-salonu.html

Aslar Kebap Salonu

Kebap Restoranı

Aslar Kebap Salonu Adres : Karabaş, Cengiz Topel Cd. No:16, 41040 İzmit/Kocaeli

Aslar Kebap Salonu Telefon : (0262) 321 47 77

Aslar Kebap Salonu Photos

Aslar Kebap Salonu

Aslar Kebap Salonu Haftalık Program

Çarşamba09:00–22:00
Perşembe09:00–22:00
Cuma09:00–22:00
Cumartesi09:00–22:00
Pazar09:00–22:00
Pazartesi09:00–22:00
Salı09:00–22:00
Aslar Kebap Salonu Çalışma Saatleri
Yemek Siparişi

Kocaeli İzmit Yemek Siparişi

Aslar Kebap Salonu ile ilgili tüm içerikler ve detaylı bilgiler için doğru yerdesiniz.
Aslar Kebap Salonu sayfasında en güncel Aslar Kebap Salonu gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne sitemize eklenen Aslar Kebap Salonu içerikleri yer almaktadır.

Güncel, Aslar Kebap Salonu fotoğrafları ve Aslar Kebap Salonu videolarını DIR.gen.tr Aslar Kebap Salonu sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Aslar Kebap Salonu ile ilgili içeriklerın tümü bu sayfada sıralanmıştır.
Son yayınlanan Aslar Kebap Salonu fotoğrafları, Aslar Kebap Salonu videoları, Aslar Kebap Salonu telefon ve adres bilgileri sayfa içeriğinde yer almaktadır.

Aslar Kebap Salonu haftalık çalışma saatleri "Haftalık Program" bölümünde detaylı olarak verilmiştir. Aslar Kebap Salonu çalışma saatleri ile ilgili detaylı bilgiye Aslar Kebap Salonu telefon numaralarından da erişebilirsiniz.
Sitemizde yer alan Aslar Kebap Salonu güncel adres bilgisine "Aslar Kebap Salonu Yol Tarifi" linkine tıklayarak erişebilir ve adresi kolayca haritalardan bulabilirsiniz.

Aslar Kebap Salonu fotoğrafları belirli periyotlarla güncellenmektedir. Güncellenmesini istediğiniz bilgiler için iletişim formunu doldurarak Aslar Kebap Salonu güncelleme bildirimini tarafımıza gönderebilirsiniz.

Aslar Kebap Salonu Rezervasyon için Aslar Kebap Salonu iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz. Aslar Kebap Salonu konsepti ve Aslar Kebap Salonu hizmet seçenekleri yukarıda detaylı olarak belirtilmiştir.

Aslar Kebap Salonu videoları, dört bir yanı dolaşan seyahat toplulukları ve Aslar Kebap Salonu tarafından oluşturulan içeriklerden derlenmiştir.
Aslar Kebap Salonu hakkında detaylı bilgiler için Aslar Kebap Salonu videolarını izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Aslar Kebap Salonu sayfasını sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp Aslar Kebap Salonu ile ilgili bilgilere daha çok kişinin erişmesini sağlayabilirsiniz.
Web technologies used in dir.gen.tr
Google Colud Web3 Technology Cloudflare Firebase Database Patform Microsoft IIS Server Yandex Turbo Pages Bing Search APIs IndexNow.org