menu
logo

https://www.dir.gen.tr/lcl/418641-halil-ibrahim-sofrasi-izmit.html

Halil İbrahim Sofrası İzmit

Restoran

Halil İbrahim Sofrası İzmit Adres : Ömerağa, ömerağa mah.Şehabettin bilgisu Cad, tramvay yolu no:44, 41001 İzmit/Kocaeli

Halil İbrahim Sofrası İzmit Telefon : 0552 281 31 41

Halil İbrahim Sofrası İzmit Photos

Halil İbrahim Sofrası İzmit

Halil İbrahim Sofrası İzmit Haftalık Program

Çarşamba11:00–01:00
Perşembe11:00–01:00
Cuma11:00–01:00
Cumartesi11:00–01:00
Pazar11:00–01:00
Pazartesi11:00–01:00
Salı11:00–01:00
Halil İbrahim Sofrası İzmit Çalışma Saatleri
Yemek Siparişi

 tramvay yolu no: Yemek Siparişi

Halil İbrahim Sofrası İzmit ile ilgili tüm içerikler ve detaylı bilgiler için doğru yerdesiniz.
Halil İbrahim Sofrası İzmit sayfasında en güncel Halil İbrahim Sofrası İzmit gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne sitemize eklenen Halil İbrahim Sofrası İzmit içerikleri yer almaktadır.

Güncel, Halil İbrahim Sofrası İzmit fotoğrafları ve Halil İbrahim Sofrası İzmit videolarını DIR.gen.tr Halil İbrahim Sofrası İzmit sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Halil İbrahim Sofrası İzmit ile ilgili içeriklerın tümü bu sayfada sıralanmıştır.
Son yayınlanan Halil İbrahim Sofrası İzmit fotoğrafları, Halil İbrahim Sofrası İzmit videoları, Halil İbrahim Sofrası İzmit telefon ve adres bilgileri sayfa içeriğinde yer almaktadır.

Halil İbrahim Sofrası İzmit haftalık çalışma saatleri "Haftalık Program" bölümünde detaylı olarak verilmiştir. Halil İbrahim Sofrası İzmit çalışma saatleri ile ilgili detaylı bilgiye Halil İbrahim Sofrası İzmit telefon numaralarından da erişebilirsiniz.
Sitemizde yer alan Halil İbrahim Sofrası İzmit güncel adres bilgisine "Halil İbrahim Sofrası İzmit Yol Tarifi" linkine tıklayarak erişebilir ve adresi kolayca haritalardan bulabilirsiniz.

Halil İbrahim Sofrası İzmit fotoğrafları belirli periyotlarla güncellenmektedir. Güncellenmesini istediğiniz bilgiler için iletişim formunu doldurarak Halil İbrahim Sofrası İzmit güncelleme bildirimini tarafımıza gönderebilirsiniz.

Halil İbrahim Sofrası İzmit Rezervasyon için Halil İbrahim Sofrası İzmit iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz. Halil İbrahim Sofrası İzmit konsepti ve Halil İbrahim Sofrası İzmit hizmet seçenekleri yukarıda detaylı olarak belirtilmiştir.

Halil İbrahim Sofrası İzmit videoları, dört bir yanı dolaşan seyahat toplulukları ve Halil İbrahim Sofrası İzmit tarafından oluşturulan içeriklerden derlenmiştir.
Halil İbrahim Sofrası İzmit hakkında detaylı bilgiler için Halil İbrahim Sofrası İzmit videolarını izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Halil İbrahim Sofrası İzmit sayfasını sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp Halil İbrahim Sofrası İzmit ile ilgili bilgilere daha çok kişinin erişmesini sağlayabilirsiniz.
Halil İbrahim Sofrası İzmit
AMP Page URL : https://www.dir.gen.tr/amp/418641-halil-ibrahim-sofrasi-izmit.html
Web technologies used in dir.gen.tr
Google Colud Web3 Technology Cloudflare Firebase Database Patform Microsoft IIS Server Yandex Turbo Pages Bing Search APIs IndexNow.org