menu
logo

https://www.dir.gen.tr/lcl/418970-aktem-2-lahmacun-pide-ve-kebap-salonu.html

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu

Restoran

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu Adres : Dumlupınar, 41135 Kartepe/Kocaeli

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu Telefon :

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu Photos

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu Haftalık Program

Çarşamba09:00–22:00
Perşembe09:00–22:00
Cuma09:00–22:00
Cumartesi09:00–22:00
Pazar09:00–22:00
Pazartesi09:00–22:00
Salı09:00–22:00
Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu Çalışma Saatleri
Yemek Siparişi

Kocaeli Kartepe Yemek Siparişi

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu ile ilgili tüm içerikler ve detaylı bilgiler için doğru yerdesiniz.
Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu sayfasında en güncel Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne sitemize eklenen Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu içerikleri yer almaktadır.

Güncel, Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu fotoğrafları ve Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu videolarını DIR.gen.tr Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu ile ilgili içeriklerın tümü bu sayfada sıralanmıştır.
Son yayınlanan Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu fotoğrafları, Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu videoları, Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu telefon ve adres bilgileri sayfa içeriğinde yer almaktadır.

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu haftalık çalışma saatleri "Haftalık Program" bölümünde detaylı olarak verilmiştir. Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu çalışma saatleri ile ilgili detaylı bilgiye Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu telefon numaralarından da erişebilirsiniz.
Sitemizde yer alan Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu güncel adres bilgisine "Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu Yol Tarifi" linkine tıklayarak erişebilir ve adresi kolayca haritalardan bulabilirsiniz.

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu fotoğrafları belirli periyotlarla güncellenmektedir. Güncellenmesini istediğiniz bilgiler için iletişim formunu doldurarak Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu güncelleme bildirimini tarafımıza gönderebilirsiniz.

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu Rezervasyon için Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz. Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu konsepti ve Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu hizmet seçenekleri yukarıda detaylı olarak belirtilmiştir.

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu videoları, dört bir yanı dolaşan seyahat toplulukları ve Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu tarafından oluşturulan içeriklerden derlenmiştir.
Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu hakkında detaylı bilgiler için Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu videolarını izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu sayfasını sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu ile ilgili bilgilere daha çok kişinin erişmesini sağlayabilirsiniz.
Aktem 2 Lahmacun Pide Ve Kebap Salonu
AMP Page URL : https://www.dir.gen.tr/amp/418970-aktem-2-lahmacun-pide-ve-kebap-salonu.html
Web technologies used in dir.gen.tr
Google Colud Web3 Technology Cloudflare Firebase Database Patform Microsoft IIS Server Yandex Turbo Pages Bing Search APIs IndexNow.org