menu
logo

https://www.dir.gen.tr/lcl/570580-gaziosmanpasa-sosyal-guvenlik-merkezi.html

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi

İstanbul'da bir sosyal güvenlik bürosu

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Adres : Merkez, Salih Paşa Cd No:42, 34245 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Telefon : 02126014000

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Photos

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Haftalık Program

Salı08:30–17:00
Çarşamba08:30–17:00
Perşembe08:30–17:00
Cuma08:30–17:00
Cumartesi
(Demokrasi ve Millî Birlik Günü)
Kapalı
PazarKapalı
Pazartesi08:30–17:00
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Çalışma Saatleri
Sigorta

İstanbul  Gaziosmanpaşa  Sigorta

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi, çeşitli türdeki riskleri kapsayan birçok farklı sigorta kategorilerinde hizmet verir.
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Araç Sigortası: Motorlu taşıtların çalınması, hasar görmesi veya kaza yapması durumunda maddi kayıpları karşılamak için tasarlanmıştır.
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Sağlık Sigortası: Tıbbi masrafların karşılanması, hastane tedavileri, ilaçlar ve diğer sağlık hizmetleri için mali koruma sağlar.
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Konut Sigortası: Evlerin yangın, hırsızlık, doğal afetler gibi olaylara karşı korunması amacıyla kullanılır.
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi İşyeri Sigortası: İşletmelerin mülklerini, iş ekipmanlarını ve iş süreçlerini çeşitli risklere karşı korumak için kullanılır.
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Seyahat Sigortası: Yurtiçi veya yurtdışı seyahatler sırasında ortaya çıkabilecek tıbbi acil durumlar, seyahat iptalleri veya kayıplar gibi durumlar için mali koruma sağlar.
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Hayat Sigortası: Sigortalının vefatı durumunda, belirli bir miktarda ödeme yaparak sigortalının ailesine veya belirlenen bir kişiye maddi destek sağlar.
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi İşsizlik Sigortası: İşini kaybeden veya iş göremez hale gelen kişilere, belirli bir süre boyunca gelir sağlamak için tasarlanmıştır.

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi ile ilgili tüm içerikler ve detaylı bilgiler için doğru yerdesiniz.
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi sayfasında en güncel Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi gelişmeleri ile birlikte geçmişten bugüne sitemize eklenen Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi içerikleri yer almaktadır.

Güncel, Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi fotoğrafları ve Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi videolarını DIR.gen.tr Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi ile ilgili içeriklerın tümü bu sayfada sıralanmıştır.
Son yayınlanan Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi fotoğrafları, Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi videoları, Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi telefon ve adres bilgileri sayfa içeriğinde yer almaktadır.

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi haftalık çalışma saatleri "Haftalık Program" bölümünde detaylı olarak verilmiştir. Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi çalışma saatleri ile ilgili detaylı bilgiye Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi telefon numaralarından da erişebilirsiniz.
Sitemizde yer alan Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi güncel adres bilgisine "Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Yol Tarifi" linkine tıklayarak erişebilir ve adresi kolayca haritalardan bulabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi fotoğrafları belirli periyotlarla güncellenmektedir. Güncellenmesini istediğiniz bilgiler için iletişim formunu doldurarak Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi güncelleme bildirimini tarafımıza gönderebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi Rezervasyon için Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz. Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi konsepti ve Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi hizmet seçenekleri yukarıda detaylı olarak belirtilmiştir.

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi videoları, dört bir yanı dolaşan seyahat toplulukları ve Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi tarafından oluşturulan içeriklerden derlenmiştir.
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi hakkında detaylı bilgiler için Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi videolarını izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi sayfasını sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi ile ilgili bilgilere daha çok kişinin erişmesini sağlayabilirsiniz.
Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi
AMP Page URL : https://www.dir.gen.tr/amp/570580-gaziosmanpasa-sosyal-guvenlik-merkezi.html
Web technologies used in dir.gen.tr
Google Colud Web3 Technology Cloudflare Firebase Database Patform Microsoft IIS Server Yandex Turbo Pages Bing Search APIs IndexNow.org